آخرین مطالب سایت در ایمیل شما
اگر مایلید آخرین مقالات سایت 20 میخوام برای شما ایمیل شود کافیست ایمیل خود را در کادر پایین وارد و ثبت نمایید،تا در صورت اضافه شدن مقاله ای در سایت به صورت اتوماتیک برای شما ایمیل شود.

ایمیل خود را وارد کنید:

ابتدا ایمیل خود را به طور صحیح (بدون .www)در کادر فوق وارد و سپس روی دکمه ثبت ایمیل ، کلیک نمایید.در پنجره باز شده کد امنیتی نشان داده شده را وارد نمایید و روی کامل شدن درخواست کلیک کنید.حال کافیست به ایمیل خود مراجعه و ایمیل خود را فعال کرده تا ثبت نام شما تکمیل شود....... موفق و پیروز باشید

بررسی ساختار پایگاه داده و کاربرد آن در آزمایشگاه کنترل نیروگاه طوسReviewed by 20mikham on May 25Rating:

شماره پروژه : 53

عنوان پروژه : بررسی ساختار پایگاه داده و کاربرد آن در آزمایشگاه کنترل نیروگاه طوس

تعداد صفحات : 90

شرح مختصر پروژه : پروژه ای که در این مطلب برای دانلود آماده شده با موضوع بررسی ساختار پایگاه داده و کاربرد آن در آزمایشگاه کنترل نیروگاه طوس می باشد.آزمایشگاه کنترل نیروگاه طوس وظـیفه تست ،تعمیر و نـگهداری از تجهیزات کنترلی بکار رفته در قسمت های مختلـف نیروگاه طوس را به عـهده دارد؛ دردوره تعـیرات اساسی واحد های نیروگاه این آزمایشگاه وظیفه بررسی و تنظیم این تجهیزات را بر اسـاس جـزوات مدونی کـه نحـوه تنظیـم هرتجهیز را مشخص نموده است بر عهده دارد.
نحـوه عمـلکرد بدیـن صـورت است که هر دستگاهی دارای کد خاصـی است که تنظیم آن در جزوه دستورالعمل با توجه به کد آن مشخص شده است؛ که فرد باید با توجه به کد دستگاه در جزوه نحوه تنظیم آن را بیابد و مـورد استفاد قرار بدهد. طبیعتاً این روش دستیابی به اطلاعات تجهیزات را در طـی مدت تعمیرات اساسی کـند می کند و متعاقباً روند تعمیرات اساسی را با مشکل مواجه می سازد.هدف از ایجاد بانک اطلاعات تجهیزات تسریع روند دسترسی به اطلاعات هر تجهیز می باشد.

فصل اول پروژه ساختار پایگاه داده و کاربرد آن در آزمایشگاه کنترل نیروگاه طوس به مقدمه ای از بانک اطلاعاتی و تاریخچه پایگاه داده پرداخته است.در فصل دوم به بررسی نیروگاه طوس و تجهیزات آزمایشگاه کنترل آن پرداخته و در فصل سوم نویسنده شرح تحلیل ساختار  پایگاه داده ؛ جداول و … را گرد آوری نموده است که در ادامه میتوانید آن را دانلود نمایید.

دادِگان (پایگاه داده‌ها یا بانک اطلاعاتی) به مجموعه‌ای از اطلاعات با ساختار منظم و سامـانمند گـفته می‌شود. این پایگاه‌های اطلاعاتی معمولاً در قالبی که برای دستگاه‌ها و رایانه‌ها قابل خواندن و قابل دسترسـی باشند ذخيـره می‌شوند. البته چنین شیوه ذخیره‌سازی اطلاعات تنها روش موجود نیست و شیوه‌هـای دیگری مانند ذخیره‌سـازی ساده در پرونده‌ها نیز استفاده می‌گردد. مسئله‌ای که ذخیره‌سازی داده‌هـا در دادگـان را موثر می‌ســازد وجود یک ساختار مفهومی است برای ذخیره‌سازی و روابط بین داده‌ها است.

پایگاه داده در اصل مجموعه‌ای سازمان یافته از اطلاعات است.این واژه از دانش رایانه سرچشمه می‌‌گیرد ،اما کاربر وسیع و عمومی نیز دارد، این وسعت به اندازه‌ای است که مرکز اروپایی پایگاه داده (که تعاریف خردمندانه‌ای برای پایگاه داده ایجاد می‌‌کند) شامل تعاریف غیر الکترونیکـی برای پایگاه داده می‌‌باشـد. در این نوشـتار به کاربرد های تکنیکی برای این اصطلاح محدود می‌‌شود.

اولیـن کاربردهـای اصطـلاح پایـگـاه داده بـه June 1963 بـاز مـی‌گردد، یعنـی زمـانی کــه شرکـت System Development Corporation مسئولیـت اجـرایـی یـک طـرح به نـام “توسعه و مدیریت محاسباتی یک پایگاه داده‌ای مرکزی” را بر عهده گرفت. پایگاه داده به عنوان یک واژه واحد در اوایل دهـه 70 در اروپا و در اواخر دهه 70 در خبر نامه‌های معتبر آمریکایی به کار رفـت.(بانـک داده‌ای یا Databank در اوایـل سـال 1966 در روزنامه واشنگتن کار رفت).

در ادامه فهرست مطالب پروژه بررسی ساختار پایگاه داده و کاربرد آن در آزمایشگاه کنترل نیروگاه طوس را مشاهده می فرمایید.

فصل 1-    مقدمه

1-1-    مقدمه ای بر بانک اطلاعاتی

1-2-    تاریخچه پایگاه داده

1-3-    انواع دادگان ها

1-4-    مدل های پایگاه داده

1-4-1-     مدل تخت

1-4-2-     مدل شبکه ای(Network)

1-4-3      مدل رابطه ای

1-4-4-     پایگاه داده‌های چند بعدی

1-4-5-     پایگاه داده‌های شیء

1-5-    ویژگی‌های سیستم مدیریت پایگاه داده‌ها

1-6-    فهرست سیستم‌های متداول مدیریت دادگان

فصل 2-    معرفی پروژه

2-1-    عنوان پروژه

2-2-    مفاهیم اولیه بکار رفته در پروژه

2-2-1-     تجهیز

2-2-2-     کد Aks

2-2-3-     لیست Mkb

فصل 3-   تحلیل ساختار بانک اطلاعاتی

3-1-    ساختار جداول

3-1-1-     جدول Grp

3-1-2-     جدول Instrument

3-1-3-     جدول List

3-1-4-     جدول ‘Sheet1 (ELC

3-1-5-     جدول Subgrpname

3-1-6-     جدول tblDatabases

3-1-7-     جدول tblObjects

3-2-    نحوه ارتباط بین جداول

3-3-    فرمها

3-3-1-     Switchboard

3-3-2-     Data Entry

3-3-3-     گزارشات

3-3-4-     فرم Back up

3-3-5-     فرم Restore

3-4-    ساختار Query های بکاررفته در گزارشات و فرمها

3-4-1-     نام query : elecakssearch

3-4-2-     نام query : qry_ins_in_grp

3-4-3-     نام query : Query1

3-4-4-     نام query : Query12

3-4-5-     نام query : Query2

3-4-6-     نام query : Query3

3-4-7-     نام query : Query4

3-4-8-     نام query : Query42

3-4-9-     نام query : Query43

3-5-    ساختار ماژول های بکار رفته در بانک اطلاعاتی

——————-——————-—-——-—     ۲۰milkham.com   ———-—–———————-—————

20mikham.com download عملیات اصلی اجرای پروژه های ساختمانی از نقشه برداری تا فنداسیون   دانلود مستقیم  :   بررسی ساختار پایگاه داده و کاربرد آن در آزمایشگاه کنترل نیروگاه طوس

20mikham.com pasword عملیات اصلی اجرای پروژه های ساختمانی از نقشه برداری تا فنداسیون    رمز عبور فایل   :    www.20mikham.com

20mikham.com size عملیات اصلی اجرای پروژه های ساختمانی از نقشه برداری تا فنداسیون      حجم فایل    :    3,74MB

20mikham.com home عملیات اصلی اجرای پروژه های ساختمانی از نقشه برداری تا فنداسیون       منبع فایل    :    ۲۰میخوام

——————-——————-—-——-—     ۲۰milkham.com   ———-—–———————-—————

مطالب مرتبط با این پروژه :

برچسب های این نوشته

ارسال دیدگاه

پشتیبانی